Posiadam do sprzedania poradnik inżyniera elektryka Tom 2

Data publikacji: 29-10-2012 13:04:46 | Imię kontaktowe: Grzegorz | Region: opolskie | Miejscowość: Prudnik | 1004 x wyświetlone |

Do sprzedania posiadam poradnik inżyniera elektryka Tom 2


Praca zbiorowa
WNT
ISBN: 978-83-204-3292-3 tom 2
wyd.3 zmienione

Pierwsze wydanie trzytomowego Poradnika inżyniera elektryka ukazało się w latach 1994-1996 i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem naszych Czytelników, którzy uznali tę pozycję wydawniczą za niezbędną dla każdego energetyka i elektryka, i to nie tylko inżyniera.

Tematyka została dobrana w taki sposób, aby była przydatna dla projektantów, wykonawców i osób zajmujących się eksploatacją urządzeń elektrycznych. Materiałem uzupełniającym może być bibliografia, która znajduje się na końcu każdego rozdziału.

Uwzględniono także najnowsze normy i akty prawne, od kilku lat gruntownie zmieniane w celu przystosowania ich do wymagań obowiązujących w Unii Europejskiej.

Tom 2 zawiera wiadomości dotyczące:

· urządzeń elektrostatycznych;

· urządzeń spawalniczych;

· aparatów elektrycznych;

· transformatorów;

· maszyn elektrycznych;

· napędu elektrycznego;

· trakcji elektrycznych;

· energoelektroniki;

· urządzeń do kompensacji mocy biernej.

Poradnik jest przeznaczony przede wszystkim dla inżynierów elektryków. Mogą z niego korzystać również inżynierowie innych specjalności oraz studenci wydziałów elektrycznych i energetycznych wyższych szkół technicznych.Kontakt Grzegorz: Posiadam do sprzedania poradnik inżyniera elektryka Tom 2

*

*

*


captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem