Elektryk Przemysłowy

Data publikacji: 14-03-2013 13:46:32 | Imię kontaktowe: OTTO Polska Sp. z o.o | Region: cała Polska | Miejscowość: Holandia | 1319 x wyświetlone |

OTTO Polska Sp. z
o.o (nr. rej. 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i
doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych zagranicznych klientów poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Do zadań pracownika będzie należało m.in.:

- Układanie, cięcie, łączenie kabli

- Końcowe montaże

- Podłączanie silników elektrycznych

- Instalacja przewodów i komponentów

- Identyfikacja elementów

- Sprawdzanie szczelności instalacji

- Serwisowanie urządzeń elektronicznych (silników, generatorów, pomp)

- Rozwiązywanie problemów związanych z instalacjami

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 13 euro brutto

- Ubezpieczenie

- Pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii

- Zakwaterowanie na terenie Holandii

Wymagania:

- Dobra znajomość języka angielskiego, specjalistycznego słownictwa – warunek konieczny!

- VCA

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Umiejętność czytania schematów elektrycznych

- Specjalistyczna wiedza i umiejętności związane z instalacją i konserwacją urządzeń elektrycznych

- Niekaralność

- Mile widziane CV wraz ze skanami uzyskanych certyfikatów, zaświadczeń oraz opisem stanowisk i zakresem obowiązków

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt:

Opole

1 Maja 3-5

45-068 Opole

77 4418550

opole@ottopraca.eu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgadzam się na wykorzystanie przez OTTO Polska Sp. z o.o z siedzibą na
Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce moich danych
osobowych w celu pośrednictwa pracy zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb rekrutacji (posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich
udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych).
Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia
29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), aż do momentu
pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o
prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.”

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest OTTO
Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5,
55-040 Kobierzyce (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590),
gdzie zbierane są i zabezpieczane dane"

Kontakt OTTO Polska Sp. z o.o: Elektryk Przemysłowy